śmieszne prezenty

Śmieszne prezenty jest to odpowiedni wybór na obdarowanie bliskiej nam osoby. Ważne w wyborze takiego prezentu jest to, aby znać charakter osoby, którą chcemy obdarować. Musimy postarać się nikogo nie urazić. Chodzi przecież o zabawę, nie o to, aby sprawić komuś przykrość. Z pewnością nie jest to dobre rozwiązanie dla kogoś kogo mało znamy. Mało tego jest to niezgodne z zasadami savoir-vivre. Staraj się unikać takiego nietaktu.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/smieszne-prezenty/

Śmieszne prezenty na każdą okazję

Osiemnastka – nie powinno to nikogo zdziwić, ale tego dnia podarowuje się swoim kolegom czy koleżankom prezenty z podtekstem erotycznym, ale nie tylko! Można zdecydować się na kupno miniaturowego auta i „kluczyków” do niego. Niektórzy decydują się również na śmieszne majtki z dwuznacznymi napisami. W modzie są także lampki do wina, które są tak duże, że mieszczą nawet całe litrowe wino. Popularne są różnego rodzaju koszulki ze śmiesznymi nadrukami oraz zabawne gadżety.
Wieczór panieński – w tym wypadku mamy do czynienia z wieloma możliwościami. Należy do nich np. męski taniec erotyczny, ale również cała masa dziwnych zadań oraz śmiesznych prezentów. Najczęściej jednak przyszła panna młoda zostaje obdarowana gadżetami które mają związek z seksem, związkami oraz ciałem. Śmieszne słomki do picia w kształcie męskiego przyrodzenia, kajdanki, dzwonek „na seks” i wiele innych gadżetów – to tylko kropla w morzu możliwości!
Dzień kobiet – tutaj panowie mogą wykazać się humorem i wrócić pamięcią do dawnych lat, kiedy to kobiety na Dzień Kobiet dostawały cieliste rajstopy i jednego goździka. Z pewnością mina ukochanej będzie niezapomniana.
Walentynki – Ty sam najlepiej znasz swoją ukochaną i wiesz co będzie dla niej śmiesznym prezentem. Niech to będzie coś takiego, o czym wiecie tylko Wy? Śmieszny może być nie tylko sam prezent, ale sposób, w jaki zostanie zapakowany czy wręczony!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here