Jakie krople stosować na suche oczy

Suche i zmęczone oczy to problem, który dotyka wielu ludzi. Chyba każdy z nas choć raz się z nim borykał. Zwłaszcza że do podrażnienia oczu może dojść na wiele sposób. Długa praca przed ekranem komputera, klimatyzacja, zaawansowany wiek czy przyjmowane leki to tylko niektóre z przykładowych przyczyn. Zespół suchego oka to nieprzyjemna dolegliwość, która utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków. Można sobie jednak z nią poradzić za pomocą specjalnych kropli do oczu.

Suche oczy a krople do oczu

W każdej aptece bez problemu zakupić można krople na suche oczy. Są niedrogie i wydajne, a jednocześnie szybko nawilżają oczy. Przynoszą one także ulgę i łagodzą nieprzyjemne objawy jak uczucie pieczenia i swędzenia. Choć na rynku istnieje wiele skutecznych preparatów, warto zwrócić uwagę na krople blink. Zostały one opracowane przez renomowaną firmę Acuvue i wyróżniają się tym, że można idealnie dopasować je do swoich potrzeb i intensywności objawów.

Krople blink i ich rodzaje

Krople na suche oczy blink są dostępne w czterech wersjach. Wszystkie zawierają hialuronianu sodu, czyli naturalnie występującą w oku substancję łagodzącą podrażnienia. Różnią się jednak jego ilością. Soczewki blink contacts świetnie sprawdzą się w przypadku łagodnych objawów suchego oka. Są one szczególnie polecane użytkownikom soczewek kontaktowych oraz entuzjastom sportu. Blink intense to dobry wybór w przypadku umiarkowanych objawów. Dedykowane są one osobom spędzającym dużo czasu przed ekranami urządzeń elektronicznych. Warto przy okazji wspomnieć o blink intense – minimsy. Są one dostępne w jednorazowych fiolkach bez konserwantów, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w podróży, zwłaszcza że łagodzą one również dolegliwości spowodowane między innymi ekspozycją na wiatr lub słońce. Osobom, które zmagają się z wyjątkowo uporczywymi objawami suchego oka, polecić można blink intense PLUS. Krople można stosować w dzień i w noc. Dzięki swojej żelowej konsystencji i wyższej lepkości dłużej utrzymują się one na oku i zapewniają uczucie ulgi.

Zespół suchego oka może dotknąć każdego. Choć jego objawy potrafią być bardzo uciążliwe, można z nimi sobie szybko poradzić. Wystarczy sięgnąć po krople do oczu, które łagodzą podrażnienia i przynoszą ulgę. Warto zwrócić uwagę na krople blink, które cechują się wyjątkową skutecznością. Ich zaletą jest to, że można dopasować je idealnie do swoich potrzeb i objawów. Pozwalają one na szybkie pozbycie się zaczerwienienia, poczucia swędzenia czy pieczenia oraz zmęczenia oczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here