Sposób na piękne pełne usta

Zadbane, pełne wargi to marzenie wielu kobiet. Takie usta sprawiają, że rysy twarzy nabierają wyrazistości, buzia prezentuje się nienagannie. Osoby, które mają pełne i duże usta zwykle oceniane są jako sympatyczniejsze i bardziej atrakcyjne niż te, które mają wargi wąskie. Jeżeli natura nie dała nam takich warg, konturowanie ust kwasem hialuronowym to dostępna metoda, która będzie pomocna. Gdzie wybrać się na powiększanie ust Katowice? Najlepiej do dobrej kliniki, aby oddać się w ręce profesjonalistów.

Wypełnianie ust Katowice

Wąskie usta często sprawiają wrażenie zaciętych, a osoba, która jest ich właścicielem, nie wywołuje do końca sympatycznego odbioru. Wargi są czasami również niesymetryczne. Dzisiaj wszystkie te mankamenty urody można szybko rozwiązać, ponieważ wypełnianie ust Katowice to efektywna i stosunkowo tania metoda, z której z powodzeniem mogą korzystać kobiety i mężczyźni. Cały zabieg przebiega bardzo szybko i praktycznie bezboleśnie. Konturowanie ust kwasem hialuronowym wykonuje się przy użyciu jednorazowej strzykawki z preparatem. W zależności od efektu, który chce się osiągnąć, podczas zabiegu wprowadzana jest mniejsza lub większa ilość kwasu. Dzięki temu można usta konturować w całości albo tylko w kącikach.

Konturowanie i powiększanie ust katowice

Po kilku dniach, gdy zejdzie opuchlizna z warg, naszym oczom ukaże się efekt konturowania. To właśnie w tym dniu trzeba zgłosić się na powtórną wizytę do kliniki, aby efekt ocenił również lekarz. Tylko specjalista może stwierdzić, czy nie powstały asymetrie, które trzeba będzie usunąć poprzez podanie dodatkowej porcji preparatu. Takie sytuacje zdarzają się dosyć często, jednak nie muszą być regułą. Po wyrównaniu asymetrii, które mogą się pojawić, usta będą prezentowały się perfekcyjnie.

Efekty i ceny zabiegu

Jak długo utrzymują się efekty konturowania ust kwasem? Zwykle usta pozostają pełne, powiększone przez około pół roku do 9 miesięcy. Efekt zależy od indywidualnych cech konkretnego pacjenta. Powiększanie i konturowanie trzeba zatem powtarzać co jakiś czas. Jeżeli chodzi o ceny, to te kształtują się zwykle w okolicach od 500 do 800 zł, jednak mogą zależeć między innymi od kliniki, miasta, doświadczenia lekarza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here