Przeszczep włosów

Łysienie, dla wielu osób, jest bardzo poważnym problemem. Wbrew pozorom jest również bardzo powszechnym problemem, który dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Co warto wiedzieć min udamy się na zabieg wszczepienia włosów?

Naturalny wygląd

Przeszczepy włosów to zabieg, nad którym trzeba się poważnie zastanowić. Wiele osób obawia się sztucznego efektu, który na pierwszy rzut oka będzie widoczny i nie poprawi stanu fryzury, a sprawi, że włosy będą wyglądały sztucznie.

Wszczepianie włosów Warszawa to zabieg, którego efekty nie przypominają tych z ubiegłych lat. Włosy wyglądają naturalnie nie tylko dziś, ale również za kilkanaście lat fryzura nadal będzie efektowna i autentyczna.

Przeszczepianie włosów Warszawa jest zabiegiem, który polega na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu głowy w rejony, gdzie owłosienie jest niewystarczające. Dzięki przenoszeniu niewielkich elementów fryzura nie wydaje się być sztuczna. Przeszczepy włosów Warszawa wykonuje się przy pomocy niewielkich nacięć na głowie, które w późniejszym czasie zostaną całkowicie ukryte pod włosami, które wyrosną.

Przeszczepy włosów Warszawa nie jest zabiegiem, który przynosi natychmiastowy efekt. Przez 7 – 14 dni mieszki włosowe będą się regenerowały. Po tym czasie wypadną, a w ich miejsce zaczną się pojawiać nowe, zdrowe włosy. Na taki efekt należy jednak poczekać około 3 miesięcy.

Kto może skorzystać z przeszczepu włosów?

Wszczepianie włosów Warszawa jest zabiegiem dla osób, które cierpią na łysienie androgenowe, plackowate czy pourazowe. Jest to również sposób na przywrócenie bujnej fryzury osobom, które wskutek przewlekłych chorób utraciły włosy.

Przeszczepianie włosów Warszawa nie jest jednak zabiegiem, któremu może poddać się każdy z pacjentów. Choroby takie jak cukrzyca, nowotwór czy dolegliwości sercowo – naczyniowe wykluczają możliwość przeszczepu włosów Warszawa.

Również pacjenci ze skłonnością do powstawania bliznowców muszą zrezygnować z zabiegu. Osoby cierpiące na zapalenia skóry głowy zobowiązani są w pierwszej kolejności pozbyć się dolegliwości, by zgłosić się na wszczepianie włosów warszawa.

Przeszczepy włosów Warszawa to zabieg, który jest bezbolesny, bezpieczny i skuteczny. W krótkim czasie po zabiegu można cieszyć się bujną i przede wszystkim naturalna fryzurą, która pozytywnie wpłynie na wygląd pacjenta, ale również na jego samopoczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here