Gra komputera - League of Legends

Lubisz spędzać czas wolny grając w League of Legends ze znajomymi, ale masz problemy z płynnością gier co znacznie pogarsza twoją radość i skuteczność w grze? Podam Ci kilka wskazówek jak zwiekszyc fps w lolu.
W dzisiejszych czasach internet mamy na wyciągniecie ręki i prawie w każdym domu znajduje się komputer wraz z podłączeniem internetowym. Mimo to często walczymy z, popularnymi w grach komputerowych, lagami. Z własnego doświadczenia wiem, że potrafią ona znacznie pogorszyć rozgrywkę dlatego powiem Ci o sposobach, które ja stosowałem, aby zwiększyć ilość fps.
Często grając w League of Legends mamy otwartą przeglądarkę z wieloma zakładami. Czasem jest to YouTube, na którym słuchamy muzyki podczas rozgrywki, Facebook – również często mamy włączony tak samo jak Instagram i inne portale społecznościowe, które przeglądamy w przerwie od rozgrywki. Każda karta otwarta w przeglądarce zmniejsza nam ilość fps w lolu, także naprawdę polecam w momencie gry pozamykać wszystko, co jest nam niepotrzebne.
Częstym problem niskich fps’ów jest po prostu nasz sprzęt, który może nie być komputerem gameingowym lub nie jest już najnowszej generacji. Na szczęście, skoro jest problem to musi być rozwiązanie. W takim przypadku często pomóc może zmiana w ustawieniach gry opcji na najniższe detale.
Możemy również w ustawieniach w grze wyłączyć wszelkie animacje oraz dźwięki. Nasze komputery prawie zawsze wyposażone są w antywirusy, które są uruchomione non stop. Polecam podczas gry zablokować lub całkowicie wyłączyć naszego antywirusa, który również może spowalniać naszą rozgrywkę. Po zrobieniu tych kilku prostych kroków, suma naszych ‚nowych’ fps’ów robi się już spora więc polecam za każdym razem je wykonać.
Innym sposobem może być uruchomienie menadżera działań – kombinacja przycisków CTR+ALT+DELETE, następnie wchodząc w procesy odnajdujemy proces naszej gry League of Legends i klikając prawym przyciskiem myszy w tę nazwę pokazuje nam się pasek, na którym zaznaczamy ‚ustaw priorytet’. Takie działanie znacznie doda nam ilości fps’ów.
Jeżeli korzystasz z PC raz na jakiś czas powinieneś go przeczyścić, a dokładniej, rozkręcić obudowę i pozbyć się wszelkiego kurzu, który chcąc nie chcąc będzie się zbierał pod obudową, a co z tym idzie – chłodzenie komputera będzie znacznie gorsze. Jeśli komputer się grzeje to spadek fps’ów jest normalny. Natomiast jeśli korzystasz z laptopa, najlepszym rozwiązaniem byłoby zaopatrzenie się w dobrą podkładkę chłodzącą, których na rynku jest naprawdę dużo, więc bez żadnego problemu znalazłbyś coś dla swojego modelu.
Jeżeli wszystkie te czynności, które wymieniłem wyżej nie działają u Ciebie, spróbuj odinstalować i zainstalować League of Legends od nowa. Jest możliwość, że Twój plik może być gdzieś uszkodzony i nie działa w 100% sprawnie. Jeśli nawet to Ci nie pomoże, zastanowiłbym się nad zmianą operatora internetowego, a jeśli dostarczany do Ciebie internet jest dobrej jakości to wymieniłbym sprzęt, ponieważ najprawdopodobniej więcej z niego nie wydobędziesz.
Mam nadzieje, że ten krótki artykuł pomógł Ci w rozwiązaniu Twojego problemu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here